sobota, 10 stycznia 2015

Wyniki II Edycji Konkursu 2w1!!!

No dobra, dzisiaj naprawdę nie będę przedłużać. 

Podziękuję tylko wszystkim za udział, wasze ulubione miejsca mnie oczarowały, ale musiałam wybrać tylko kilka, dlatego też trzeci los dostały: 

Patrycja Filipowicz – sprawiłaś, że z miejsca miałam ochotę pojechać do Glastonbury! 
Elżbieta Tyc – wzruszył mnie Twój opis.  Po prostu brak mi słów. Cudowne! 
Lidia Kowalska – Ty z kolei sprawiłaś, że po moich plecach przemknął dreszcz. Ten opis to jak świetny pomysł na jakiś horror, thriller, nie wiem... Tak czy siak, genialne! 
Natalia P – A jednak mnie przekonałaś! Świat książek w Twoim wydaniu jest fenomenalny. 
Adriana B – Nie dość, że oryginalna odpowiedź, bo w postaci wiersza, to jeszcze tak magiczna!  Kilka informacji dotyczących losowania:
Na pierwszej liście znajduję się 97 pozycji, na drugiej 85, choć wszystkich uczestników było 47 (jedną osobę musiałam zdyskwalifikować, bo zgłoszenie nie spełniało minimum regulaminowych oczekiwań). Osoby, które podały dwa tytuły i odpowiedziały na zadanie konkursowe miały dwa losy. Były też i takie, co podały jeden tytuł i odpowiedziały na pytanie, otrzymując drugi los, natomiast nie brały już udziału w drugim losowaniu. No i na koniec piątka dziewczyn wymienionych wyżej wywalczyły dla siebie po dodatkowym, trzecim losie w obu losowaniach. 

No więc kto wygrał?

Pierwsze losowanie wygrywa... Always SadLess! Wygrana to „Sezon burz” Andrzeja Sapkowskiego. Gratuluje! To się nazywa szczęście – prawo tylko do jednego losowania, a i tak wyszło. Brawo! Drugie losowanie wygrywa... ku mojej radości, bo jak najbardziej zasłużyła... Lidia Kowalska! Wygrana to „Za cudze winy” Kresley Cole. Gratulacje! 

Wprawdzie w konkursie, a raczej przy konkursie, był do wygrania jeszcze jeden tytuł - "Diabeł. Autobiografia" Tosci Lee, ale z racji, że było mało chętnych (doliczyłam się 2), postanowiłam w przyszłości zrobić rozdanie przy recenzji tej książki, którą planuje napisać w przyszłości. Chyba najpierw muszę Was skusić ^^

Gratuluję zwycięzcom i czekam na Wasze adresy! Pamiętajcie, że macie na to tylko 3 dni. Mój mail: g.p.vega@interia.pl

Reszcie jeszcze raz dziękuję za udział. Już w lutym będziecie mieli kolejne szanse na zdobycie książek! Nawet kilka, o ile wszystko pójdzie po mojej myśli. Ale na razie ciii ;) 

19 komentarzy:

 1. Ja to nigdy nie mam szczęścia do tej maszyny :D Muszę ją zhakować :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dominika Bruzda10 stycznia 2015 16:28

  Gratulacje

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. OMG! Nie wierzę! :D To moja pierwsza wygrana w konkursie, jaka jestem szczęśliwa! :D Dziękuję bardzo i gratuluję pozostałym zwycięzcom. :))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję :)


  zrecenzowano.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. moje gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwszy raz w życiu w książkowej rozdawajce wygrałam, cieszę się! Gratuluję pierwszemu zwycięzcy, a reszcie - no cóż, kiedyś się wygra...

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję :). Ja nie mam szczęścia jeśli chodzi o konkursy ;).

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń